1. tapahtuma 4.2.2018

Takavetoluokka

  1. Gulf Team, BMW (Joni Tatti ja Petri Tatti) 135 krs
  2. Cruisingnight Endurance Racing, Opel (Ari Mäkelä, Aaro Kukkurainen ja Tommi Mäkelä) -3 krs
  3. FR Sweet Seventeen, BMW (Toni Thorström ja Markku Hienonen) -6 krs
  4. RossRaun Racing, BMW (Mika Salo, Pyry Kurko ja Toni Herrala) -10 krs
  5. NonStop Racing, Alfa-Romeo (Juha Happo, Veli Happo, ja Tapio Kotka) -17 krs
  6. Komet Racing, MB (Antti Kakko, Simo-Pekka Toikka ja Jarmo Toikka) -28 krs
  7. Pakoputkihuolto RT, Lada (Anders Anttila, Erkki Hiltunen, Tommi Tohmo ja Jaakko Simola) -30 krs

Etuvetoluokka

  1. Nuukat Racing, VW (Markku Alppirinne, Juha Alppirinne, Timo Ruoppa ja Tommi Tohmo) 138 krs
  2. Team Ice Racing, Celica (Jukka Riikonen ja Jarmo Harju) -35,667 s
  3. Team Flop, Nissan (Miikka Mahalakoivu, Sami Kauppila ja Mika Kauppila) -2 krs
  4. Fantom Racing, Toyota (Jari-Pekka Kuhlström ja Erkki Hiltunen) -3 krs
  5. RossRaun Racing, Honda (Pyry Kurko ja Mika Salo) -5 krs
  6. Team Rover, Rover (Ari-Pekka Häkkinen, Pasi Sinisalo ja Joonas Vanhala) -14 krs
  7. Spirit Racing, Mitsubishi (Mika Viitala, Olli Viitala ja Veikka Viitala) -38 krs

2. tapahtuma 10.2.2018

Takavetoluokka

  1. Gulf Team, BMW (Petri Tatti ja Jari-Pekka Kuhlström) 94 krs
  2. FR Sweet Seventeen, BMW (Toni Thorström, Markku Hienonen, Timi Rokka ja Petri Korhonen) -40,608 s
  3. Cruisingnight Endurance Racing, Opel (Aaro Kukkurainen, Petri Paakko ja Tommi Mäkelä) -54,549 s
  4. H-Kaavio Racing, BMW ( Aleksi Peltola ja Marko Peltola) -4 krs
  5. NonStop Racing, Alfa-Romeo (Juha Happo, Veli Happo, ja Tapio Kotka) -5 krs
  6. RossRaun Racing, BMW (Mika Salo, Markus Salo ja Pyry Kurko) -6 krs
  7. Pakoputkihuolto RT, Lada (Erkki Hiltunen, Tommi Tohmo ja Jaakko Simola) -7 krs
  8. Komet Racing, MB (Antti Kakko ja Simo-Pekka Toikka) -9 krs

Etuvetoluokka

  1. Team Flop, Nissan (Miikka Mahalakoivu, Sami Kauppila ja Mika Kauppila) 100 krs
  2. Team Ice Racing, Toyota (Jukka Riikonen ja Jarmo Harju) -1 krs
  3. Nuukat Racing, VW (Markku Alppirinne, Juha Alppirinne, Timo Ruoppa ja Tommi Tohmo) -1 krs
  4. Team Rover, Rover (Ari-Pekka Häkkinen, Pasi Sinisalo ja Joonas Vanhala) -1 krs
  5. VäkäNyrhi Racing, Renault (Tero Jaatinen ja Timo Tanska) -2 krs
  6. Fantom Racing, Toyota (Jari-Pekka Kuhlström ja Erkki Hiltunen) -2 krs
  7. Cruisingnight Endurance Racing, Opel ( Aaro Kukkurainen, Tommi Mäkelä ja Petri Paakko) -5 krs
  8. Spirit Racing, Mitsubishi (Mika Viitala, Olli Viitala ja Veikka Viitala) -6 krs
  9. RossRaun Racing, Honda (Pyry Kurko, Mika Salo ja Markus Salo) -35 krs

Sarjapisteet 2/3 kisaa

Takavetoluokka

  1. Gulf Team 40
  2. Cruisingnight Endurance Racing ja FR Sweet Seventeen 32
  3. -
  4. RossRaun Racing ja NonStop Racing 24
  5. -
  6. Komet Racing ja Pakoputkihuolto RT 20
  7. -
  8. H-Kaavio Racing 13

Etuvetoluokka

  1. Nuukat Racing ja Team Flop 35
  2. -
  3. Ice Racing 34
  4. Fantom Racing 25
  5. Team Rover 24
  6. RossRaun Racing 20
  7. Spirit Racing 19
  8. VäkäNyrhi Racing 11
  9. Cruisingnight Endurande Racing 10

Kannatusjäsenet