1. osakilpailu 27.1.2007

Takavetoluokka
  1. Non Stop Racing, Alfa-Romeo (Juha Happo, Veli Happo ja Tapio Kotka) 133 krs
  2. Gulf Team, BMW (Joni Tatti, Petri Tatti ja Timo Adolfsen) -4,37 s
  3. Dynamic Team, Lada (Ismo Hanttu, Ari Pentti ja Heikki Rautio) -1 krs
  4. Team 360, Volvo (Matti Laaksonen, Ville Laaksonen ja Timo Teittinen) -5 krs
  5. Womppi Racing, Sierra (Juha Töytäri, Paaavo Töytäri ja Ville Ritola) -9 krs
  6. Pakoputkihuolto Racing Team, Lada (Anders Anttila, Erkki Hiltunen ja Tommi Tohmo) -12 krs
Etuvetoluokka
  1. Ahonen Compétition, Peugeot (Kerkko, Kimmo, Karri ja Keijo Ahonen) 134 krs
  2. Team Ice Racing, Golf (Jukka Riikonen, Jari-Pekka Kuhlström, Ville Ritola ja Paavo Töytäri) -1 krs
  3. Pakoputkihuolto Racing Team, Mazda (Anders Anttila, Erkki Hiltunen ja Tommi Tohmo) -2 krs
  4. Team Öljyhetki, Corolla, (Ari Liljeqvist, Ari Hämäläinen, Timo Järvinen ja Seppo Malm) -3 krs
  5. Team Teboil-Helilä, Civic (Mika Simola, Pyry Petri Kurko, Marko Kuitunen ja Mikko Tomminen) -3 krs
  6. Maanrakennus Team, Corolla (Ari-Pekka Häkkinen, Esko Hujanen ja Jukka Turpeinen) -6 krs
  7. Inwamopo Racing Team, Sherry (Sami Skippari, Niko Kunttu, Antti Marttila ja Rami Hynninen) -6 krs
  8. Kausalan Autotarvike Team, Colt (Pekka Savolainen, Mika Tapio ja Aki Nio) -7 krs
  9. Team Dynamic, Civic (Ismo Hanttu, Ari Pentti ja Toni Näppi) -8 krs
  10. Starkki Racing Team, Prelude (Jani Klaus, Jarno Ollikainen ja Robert Schürmann) -14 krs
  11. Team Fast Girls, Civic (Laura Riikonen, Mia Turpeinen ja Eeva Paavola) -14 krs

2. osakilpailu 10.2.2007

Takavetoluokka
  1. Silver Racing, Eagle-BMW (Pasi Silventoinen, Pekka Ylätalo, Jani Turunen) 137 krs
  2. Gulf Team, BMW (Joni Tatti, Petri Tatti ja Timo Adolfsen) -15 s
  3. Womppi Racing, Sierra (Juha Töytäri, Paavo Töytäri, Teemu Kuva ja Ville Ritola) -2 krs
  4. Non Stop Racing, Alfa-Romeo (Juha-Pekka Happo, Veli Happo, Tapio Kotka ja Petri Enberg) -2 krs
  5. Pakoputkihuolto Racing Team, Lada (Anders Anttila, Erkki Hiltunen, Jani Hosko ja Tommi Tohmo) -10 krs
  6. Dynamic Team, Lada (Ismo Hanttu, Ari Pentti ja Heikki Rautio) -10 krs
  7. Team 360, Volvo (Matti Laaksonen, Ville Laaksonen ja Timo Teittinen) -19 krs
Etuvetoluokka
  1. Team Ice Racing, Golf (Jukka Riikonen, Jari-Pekka Kuhlström, Ville Ritola ja Paavo Töytäri) 128 krs
  2. Ahonen Compétition, Peugeot (Kerkko, Kimmo, Karri ja Keijo Ahonen) -29,86 s
  3. Starkki Racing Team, Prelude (Jani Klaus, Jarno Ollikainen ja Robert Schürmann) -1 krs
  4. Kausalan Autotarvike Team, Colt (Pekka Savolainen, Mika Tapio ja Aki Nio) -2 krs
  5. Team Teboil-Helilä, Civic (Mika Simola, Pyry Petri Kurko, Marko Kuitunen ja Mikko Tomminen) -4 krs
  6. Pakoputkihuolto Racing Team, Mazda (Anders Anttila, Erkki Hiltunen, Jani Hosko ja Tommi Tohmo) -5 krs
  7. Maanrakennus Team, Corolla (Ari-Pekka Häkkinen, Esko Hujanen ja Matti Martikainen) -6 krs
  8. Team Öljyhetki, Corolla, (Ari Liljeqvist, Juhani Lamminen ja Janne Blomqvist) -7 krs
  9. Team Fast Girls, Civic (Laura Riikonen, Mia Turpeinen ja Eeva Paavola) -8 krs
  10. Inwamopo Racing Team, Sherry (Sami Skippari, Niko Kunttu, Antti Marttila ja Rami Hynninen) -9 krs
  11. Team Dynamic, Civic (Ismo Hanttu, Ari Pentti ja Toni Näppi) -14 krs

Sarjatilanne 2/3 kisaa

Takavetoluokka
  1. Gulf Team 34
  2. Non Stop Racing 33
  3. Womppi Racing 27
  4. Dynamic Team 26
  5. Team 360 23
  6. Pakoputkihuolto RT 23
  7. Silver Racing 20
Etuvetoluokka
  1. Team Ice Racing 38
  2. Ahonen Compétition 35
  3. Pakoputkihuolto RT 26
  4. Team Teboil Helilä 24
  5. Starkki Racing 23
  6. Kausalan Autotarvile Racing 23
  7. Team Öljyhetki 22
  8. Maanrakennus Team 21
  9. Dynamic Team 15
  10. Team Fast Girls 14
  11. Inwamopo RT 14

3. osakilpailu 3.3.2007

Takavetoluokka
  1. Team 360, Volvo (Matti Laaksonen, Ville Laaksonen ja Timo Teittinen) 146 krs
  2. Womppi Racing, Sierra (Juha Töytäri, Paavo Töytäri ja Ville Ritola) -10,51 s
  3. Non Stop Racing, Alfa-Romeo (Juha-Pekka Happo, Veli Happo ja Tapio Kotka) -29,56 s
  4. Silver Racing, Eagle-BMW (Mari Silventoinen, Pasi Silventoinen, Pekka Ylätalo, Jani Turunen) -1 krs
  5. Dynamic Team, Lada (Ismo Hanttu, Ari Pentti ja Heikki Rautio) -1 krs
  6. Gulf Team, BMW (Joni Tatti, Petri Tatti ja Timo Adolfsen) -4 krs
  7. Pakoputkihuolto Racing Team, Lada (Anders Anttila, Erkki Hiltunen, Jani Hosko ja Tommi Tohmo) -4 krs
Etuvetoluokka
  1. Team Ice Racing, Golf (Jukka Riikonen, Jari-Pekka Kuhlström, Ville Ritola ja Paavo Töytäri) 158 krs
  2. Kausalan Autotarvike Team, Colt (Pekka Savolainen, Mika Tapio ja Ville Laaksonen) -36,47 s
  3. Ahonen Compétition, Peugeot (Kerkko, Kimmo, Karri ja Keijo Ahonen) -1 krs
  4. Team Dynamic, Civic (Ismo Hanttu, Ari Pentti ja Toni Näppi) -3 krs
  5. Team Teboil-Helilä, Civic (Mika Simola, Jarno Pulkkinen ja Marko Kuitunen) -5 krs
  6. Team Öljyhetki, Corolla, (Tero Hotari, Ari Liljeqvist ja Ari Hämäläinen) -5 krs
  7. Inwamopo Racing Team, Sherry (Sami Skippari, Niko Kunttu, Antti Marttila ja Rami Hynninen) -13 krs
  8. Team Fast Girls, Civic (Laura Riikonen, Mia Turpeinen ja Eeva Paavola) -23 krs
  9. Maanrakennus Team, Corolla (Jukka Turpeinen, Esko Hujanen ja Matti Martikainen) -27 krs
  10. Pakoputkihuolto Racing Team, Mazda (Anders Anttila, Erkki Hiltunen, Jani Hosko ja Tommi Tohmo) -48 krs
  11. Starkki Racing Team, Prelude (Jani Klaus, Jarno Ollikainen ja Robert Schürmann) -90 krs

Sarjaan lopputulokset

Takavetoluokka
  1. Non Stop Racing 48
  2. Gulf Team 45
  3. Womppi Racing 44
  4. Team 360 43
  5. Dynamic Team 38
  6. Silver Racing 33
  7. Pakoputkihuolto RT 33
Etuvetoluokka
  1. Team Ice Racing 55
  2. Ahonen Compétition 48
  3. Kausalan Autotarvike Team 47
  4. Team Teboil Helilä 36
  5. Pakoputkihuolto RT 33
  6. Team Öljyhetki 33
  7. Maanrakennus Team 21
  8. Dynamic Team 28
  9. Starkki Racing 27
  10. Inwamopo RT 24
  11. Team Fast Girls 23

Kannatusjäsenet