1. osakilpailu 26.1.2002

  1. Hillo Racing Team, Cherry (Markku Alppirinne, Jarmo Alppirinne, Esa Parviainen ja Jorma Puntti) 131 krs
  2. Autoexpertit, Datsun 100A (Jukka Riikonen, Juha Vilkas, Ismo Toronen ja Jari-Pekka Kuhlström) -1 krs
  3. Eagle VIP, BMW (Ari Lindqvist, Timo Järvinen, Seppo Malm ja Jari Rickman) -1 krs
  4. Hurja Racing, Peugeot ( Jouni Harjumaaskola, Tommi Harjumaaskola, Vesa Harjumaaskola ja Jarmo Paavola) -1 krs
  5. Eagle Team, BMW (Harri Horto, Vesa Hautalahti, Tero Marttila ja Raimo Rickman) -2 krs
  6. Murska Team, BMW (Ari Ruoppa, Jukka Tenho, Ilari Liukkonen ja Marjo Ruoppa) -6 krs
  7. Öljy-Hetki VIP, BMW (Antti Pakkanen, Rami Hynninen, Jussi Lailavuo ja Esa Siimes) -10 krs
  8. Öljy-Hetki Team, BMW (Keijo Ahonen, Kerkko Ahonen, Mikko Mentula ja Sami Halonen) -11 krs

2. osakilpailu 2.2.2002

  1. Hillo Racing Team, Cherry (Markku Alppirinne, Jarmo Alppirinne, Matti Mäkelä ja Jorma Puntti) 140 krs
  2. Autoexpertit, Datsun 100A (Jukka Riikonen, Juha Vilkas,Tero Hotari ja Jari-Pekka Kuhlström) -0 krs
  3. Eagle VIP, BMW (Timo Järvinen, Seppo Malm, Jari Rickman ja Raimo Rickman) -1 krs
  4. Hurja Racing, Peugeot (Jouni Harjumaaskola, Tommi Harjumaaskola, Vesa Harjumaaskola ja Jarmo Paavola) -2 krs
  5. Öljy-Hetki VIP, BMW (Antti Pakkanen, Jarmo Antikainen, Timo Talsi ja Juhani Lamminen) -3 krs
  6. Eagle Team, BMW ( Harri Horto, Tero Marttila, Ilkka Temmes ja Jari Vähämäki) -4 krs
  7. Murska Team, BMW (Kalle Lindström, Jarmo Hakulinen, Ilari Liukkonen ja Jukka Turpeinen) -5 krs
  8. Öljy-Hetki Team, BMW (Sami Halonen, Juhani Lamminen, Esa Siimes ja Jarmo Antikainen) -8 krs

Pistetilanne 2/3 osakilpailua

  1. Hillo Racing Team 30
  2. Autoexpertit 24
  3. Eagle VIP 20
  4. Hurja Racing 18
  5. Eagle Team 15
  6. Öljy-Hetki VIP 14
  7. Murska Team 13
  8. Öljy-Hetki Team 10

3. osakilpailu 23.2.2002

  1. Autoexpertit, Datsun 100A (Jukka Riikonen, Juha Vilkas, Tero Hotari ja Jari-Pekka Kuhlström) 154 krs
  2. Hurja Racing, Peugeot (Jouni Harjumaaskola, Tommi Harjumaaskola, Vesa Harjumaaskola ja Joona Langel) -1 krs
  3. Hillo Racing Team, Cherry (Markku Alppirinne, Jarmo Alppirinne, Matti Mäkelä ja Esa Parviainen) -2 krs
  4. Eagle VIP, BMW (Ari Lindqvist, Timo Järvinen, Seppo Malm ja Raimo Rickman) -2 krs
  5. Öljy-Hetki VIP, BMW (Esa Siimes, Jarmo Antikainen, Kari Kinnunen ja Juhani Lamminen) -3 krs
  6. Eagle Team, BMW (Vesa Hautalahti, Ilkka Temmes, Heikki Malinen ja Kari Ojala) -8 krs

Sarjan lopputulokset

  1. Hillo Racing Team 40
  2. Autoexpertit 39
  3. Hurja Racing 30
  4. Eagle VIP 29
  5. Öljy-Hetki VIP 22
  6. Eagle Team 22
  7. Murska Team 13
  8. Öljy-Hetki Team 10

 

Kannatusjäsenet