1. osakilpailu 24.1.2015

Takavetoluokka
  1. Gulf Team, BMW (Joni Tatti, Timo Adolfsen ja Petri Tatti) 123 krs
  2. NonStop Racing, Alfa-Romeo vetoluokka: (Juha Happo, Kai Waldén ja Veli Happo) -2 krs
  3. Hazardt Racing Team, Lada (Pasi Ahola, Juuso Juhula, Joonas Perokorpi ja Mathias Tölkkö) -60 krs
Etuvetoluokka
  1. Ice Racing, Golf vetoluokka: (Jarmo Harju ja Jari-Pekka Kuhlström) 131 krs
  2. Jätehuolto Team, Astra (Oskar Narusk, Harri Virtanen ja Andrus Narusk) -4 krs
  3. Väkänyrhi Racing, Renault (Tero Jaatinen ja Timo Tanska) -5 krs
  4. FF Sweet Seventeen, Colt (Toni Thorström, Timi Rokka ja Markku Hienonen) -8 krs
  5. Womppi Racing, Sirocco (Paavo Töytäri ja Juha Alppirinne) -11 krs
  6. KoneYkköset, Accord (Mika Simola, Petri Klaavu, Timi Simola ja Jussi Räty) -13 krs
  7. POP Team, Golf (Matti Mäkelä, Jouni Saari ja Ilmo Korpijoki) -36 krs

2. osakilpailu 31.1.2015

Takavetoluokka
  1. Gulf Team, BMW (Joni Tatti, Timo Adolfsen ja Petri Tatti) 133 krs
  2. Hazardt Racing Team, Lada (Pasi Ahola, Juuso Juhula ja Mathias Tölkkö) -?? krs
  3. NonStop Racing, Alfa-Romeo (Juha Happo, Kai Waldén, Petri Enberg ja Tapio Kotka) -1 krs
Etuvetoluokka
  1. Ice Racing, Golf (Jarmo Harju ja Jari-Pekka Kuhlström) 143 krs
  2. Jätehuolto Team, Astra (Oskar Narusk, Ville Virtanen, Harri Virtanen ja Andrus Narusk) -2 krs
  3. VäkäNyrhi Racing, Renault (Tero Jaatinen ja Timo Tanska) -6 krs
  4. FF Sweet Seventeen, Colt (Toni Thorström ja Markku Hienonen) -6 krs
  5. Womppi Racing, Scirocco (Paavo Töytäri ja Juha Alppirinne) -7 krs
  6. KoneYkköset, Accord (Mika Simola, Timi Simola ja Jussi Räty) -13 krs
  7. POP Team, Golf (Matti Mäkelä, Jani Virtanen ja Ilmo Korpijoki) -122 krs

Sarjatilanne 2/3 osakilpailua

Takavetoluokka
  1. Gulf Team 40
  2. NonStop Racing ja Hazardt Racing Team 32
Etuvetoluokka
  1. Ice Racing 40
  2. Jätehuolto Team 34
  3. VäkäNyrhi Racing 30
  4. FF Sweet Seventeen 26
  5. Womppi Racing 24
  6. KoneYkköset 22
  7. POP Team 20

3. osakilpailu 14.2.2015

Takavetoluokka
  1. Gulf Team, BMW (Joni Tatti, Timo Adolfsen ja Petri Tatti) 131 krs
  2. Hazardt Racing Team, Lada (Pasi Ahola ja Jukka Ahola) -5 krs
  3. NonStop Racing, Alfa-Romeo (Juha Happo, Veli Happo ja Tapio Kotka) -9 krs
Etuvetoluokka
  1. VäkäNyrhi Racing, Renault (Tero Jaatinen, Keijo Ahonen ja Timo Tanska) 138 krs
  2. FF Sweet Seventeen, Colt (Timi Rokka ja Markku Hienonen) -1,64 krs
  3. Jätehuolto Team, Astra (Ville Virtanen, Harri Virtanen ja Andrus Narusk) -12,05 krs
  4. Womppi Racing, Scirocco (Paavo Töytäri ja Juha Alppirinne) -1 krs
  5. KoneYkköset, Accord (Mika Simola, Timi Simola ja Jussi Räty) -12 krs
  6. Nortamaa Racing, Micra (Antti Nurmikumpu ja Aaro Lecklin) -49 krs
  7. Ice Racing, Golf (Jukka Riikonen, Jarmo Harju ja Jari-Pekka Kuhlström) -72 krs

Sarjan lopputulokset

Takavetoluokka
  1. Gulf Team 60
  2. Hazardt Racing Team 49
  3. NonStop Racing 47
Etuvetoluokka
  1. Ice Racing 50
  2. VäkäNyrhi Racing 50
  3. Jätehuolto Team 49
  4. FF Sweet Seventeen 43
  5. Womppi Racing 37
  6. KoneYkköset 34
  7. POP Team 20
  8. Nortamaa Racing 11

Kannatusjäsenet